Eğitim Talep Et

Kargo Koşulları

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz ile ilgili  ödeme onayı tamamlandıkdan sonra , katılımcı kurs sütesini tamamlamasının ardından  3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin  mesafesine göre, anlaşmalı kargo şirketlerimiz siparişinizi size 1-3 gün içerisinde  ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz programların tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kariyeristasyonu.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz prgoramlar alakalı herhangi birinin sorun  durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme uaşılacaktır.

Hizmet aksamısı ve yayın problemleri durumunda 48 saat süresince çözüm bulunmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı